Porsche princips - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne

Porsche princips

Šī frāze pilnībā raksturo Porsche būtību. Gan kā zīmolu, gan kā uzņēmumu, gan kā automašīnu ražotāju. Tā ir mūsu galvenais virzītājs pretī mērķiem jau vairāk nekā 65 gadus un aptver svarīgākās vērtības, kas raksturo mūsu darbu un automašīnas. Tāpēc nav jābrīnās, ka neviens to nevar aprakstīt labāk kā cilvēks, kas radīja pirmo sporta automašīnu ar Porsche vārdu: Ferdinands Antons Ernsts jeb īsi – Ferijs Porše.

„Kad meklēju savu sapņu auto – nelielu, vieglu sporta automašīnu, kas jaudu izmantotu efektīvi, es to nevarēju atrast. Tādēļ nolēmu tādu uzbūvēt pats.”

Ferijs Porše

Šī vīra sapnis par perfektu sporta automašīnu mūs vienmēr ir iedvesmojis un virzījis uz priekšu arvien tuvāk un tuvāk mērķa sasniegšanai. Ar katru koncepciju, katru jauninājumu, katru modeli. Mēs virzāmies uz priekšu pēc stingri noteikta plāna, pēc ideāla, kas mūs vieno. Mēs to dēvējam par Porsche principu. Tā pamatā ir vēlme vienmēr no it visa gūt pašu labāko. Kopš uzņēmuma pirmsākumiem mēs esam centušies visgudrākajā veidā pārvērst veiktspēju ātrumā un panākumos. Zirgspēku skaits vairs nav galvenais. Patiesi būtiski ir tas, cik inovatīvu ideju ir katrā zirgspēkā. Šis princips radās sacīkšu trasē un mājo ikvienā mūsu automašīnā. Mēs to saucam par „Intelligent Performance”. 

Tradīcijas

Porsche stāsts sākas ar vīziju. Un vēsta par to, kā šī vīzija kļuva par realitāti.

Inovācija

Jau vairāk nekā 60 gadus mēs esam traukušies pretī nākotnei. Bet kā tur nokļūt? Ar lielāku jaudu un efektivitāti. Ar jaunām idejām.

Dizains

Viena no Porsche automašīnu fantastiskajām īpašībām ir to harmoniskā dizaina koncepcija, kurā dizains seko funkcijai.

Funkcionalitāte

Porsche automašīnās forma vienmēr seko funkcijai. Tai ir jāpierāda sevi, ne tikai uz pārbaužu stendiem, bet arī aerodinamiskajā tunelī un ar katru tās nobraukto kilometru.

Veiktspēja

Mēs būvējam sporta automašīnas, jo tā bijusi mūsu vienīgā nodarbošanās kopš 1948. gada. Un tas ir labi.

Pielietojums ikdienā

Porsche nekādā ziņā nav parasta sporta automašīna. Tā ir sporta automašīna braukšanai ikdienā, neatkarīgi no laika apstākļiem.

Ekskluzivitāte

Porsche ir kas vairāk par transportlīdzekli. Tā ir brīvības izpausme un unikāla attieksme pret dzīvi– unikāla sapņa realizācija.

Iekļaušanās sabiedrībā

Mums ir svarīgi, lai Porsche zīmols būtu spēcīgi iesakņojies sabiedrībā un simbolizētu sasniedzamu sapni.

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals