Modeļi
Izvēlne

Kur mēs atrodamies

Cufenhauzene — sirds un mājas

Cufenhauzene — sirds un mājas

Porsche sirds turpina pukstēt Cufenhauzenē. Tieši te viss sākās. Tieši te sākās Porsche pirmā sērijveida modeļa sērijveida ražošana. Un tieši te arī tagad tiek būvēti mūsu sporta automobiļi un visi Porsche motori. Mēs izceļamies ar to, ka mūsu sērijveida automobiļi tiek ražoti tajā pašā ražošanas līnijā kur sacīkšu versijas — ar to esam vienreizīgi visā autobūves nozarē.

Līdzās ražotnei šeit atrodas arī Kvalitātes pārvaldības un Loģistikas nodaļa.

Arī uzņēmuma vadība atrodas šeit, tāpēc Cufenhauzeni var uzskatīt par uzņēmuma kodolu. Un šī vieta turpina attīstīties, augt un pārveidoties, kā to var redzēt, piemēram, jaunajā, videi draudzīgajā krāsošanas cehā. Ar šo krāsošanas cehu Porsche apvieno ekonomiku un ekoloģiju, rada augsti tehnoloģiskas darbavietas un ilgtermiņā nostiprina šo pasaulslaveno vietu.

Veisaha — pilnīgi slepeni

Veisaha — pilnīgi slepeni

Porsche Pētniecības un izstrādes centrs atrodas Veisahā kopš 1971. gada. Te strādā aptuveni 6500 darbinieku. Rezultāts: 7000 patentu visā pasaulē. Katru gadu tiek reģistrēts 400 jaunu patentu.

Te cieši līdzās atrodas konstruktoru biroji, izmēģinājumu stendi, darbnīcas un mūsu motorsporta nodaļa. Mazie attālumi teritorijā nodrošina vieglu un tiešu apmaiņu starp atsevišķām izstrādes nodaļām. Tas nozīmē cieši saistītu un saskaņotu izstrādes procesu no pirmās skices līdz gatavam sērijveida automobilim.

Porsche Pētniecības un izstrādes centrs tuvākajos gados turpinās augt. Ražotne tiek paplašināta un modernizēta, iekļaujot tajā ultramodernu projektēšanas studiju, augsto tehnoloģiju aerodinamisko cauruli un elektronikas integrēšanas centru. Paplašināšana tika uzsākta 2011. gadā. Porsche šajā ražotnē iegulda aptuveni 150 miljonus eiro. Darbu plānots pabeigt līdz 2014. gadam.

Lūdvigsburga — ieklausāmies klientos

Lūdvigsburga — ieklausāmies klientos

Lūdvigsburgu arvien raksturo starptautiska orientācija. Pašlaik šeit mājo mūsu pēcpārdošanas speciālisti.

Leipciga — viena no modernākajām rūpnīcām pasaulē

Leipciga — viena no modernākajām rūpnīcām pasaulē

Kopš 2002. gada Porsche ir atradis otrās mājas Saksijā — federālajā zemē ar izslavētu automobiļu rūpniecību. Pašlaik Leipcigā Porsche strādā vairāk nekā 4000 darbinieku. Un panākumi turpinās: lai ražotu pilnīgi visu Panamera, 2016. gadā rūpnīca tika renovēta ceturto reizi un atkal tika piesaistīts vairāk darbaspēka.

Līdztekus modeļiem Panamera un Macan Leipcigā ražo ko īpašu — saviļņojumu. Klientu apkalpošanas centrs uzņem vairāk nekā 40 tūkstošus apmeklētāju gadā. Pircēji, kas saņem savu Porsche rūpnīcā, sarīkojumu viesi un apmeklētāji var izmēģināt Porsche sniegumu 3,7 km garajā Starptautiskās automobiļu federācijas (FIA) sertificētajā Porsche sacīkšu trasē un bezceļu trasē, kas arī pieder rūpnīcai.

Porsche Leipcigas ražotnē vienreizīga piedzīvojumu vide atrodas līdzās vienai no vismodernākajām automobiļu rūpnīcām pasaulē.

Lūdzu, apmeklējiet vietni www.porsche-leipzig.com, lai uzzinātu, kā uzsākt karjeru Porsche un par pašreizējiem darba piedāvājumiem.

Zahzenheima — meklē un atrod

Zahzenheima — meklē un atrod

Galvenā detaļu noliktava atrodas Zahzenheimā. No šejienes ar rezerves daļām tiek apgādāti vairāk nekā 650 Porsche pārstāvji visā pasaulē. Noliktavas atrašanās tikai 25 kilometrus no galvenās rūpnīcas Cufenhauzenē ļauj Porsche apvienot rezerves daļu loģistiku. Speciāli rezerves daļu tirdzniecībai iekārtotās uzglabāšanas, apstrādes un pieņemšanas zonas ir izveidotas 260 000 m2 zemes gabalā. Tas sniedz Porsche daudz priekšrocību, tostarp īsākus pasūtījumu izpildes termiņus un izmaksu samazinājumu. Pastāvīgi ir pieejami aptuveni 85 tūkstoši dažādu Porsche detaļu.

Bītigheima-Bisingene — no finansēm līdz konsultācijām

Bītigheima-Bisingene — no finansēm līdz konsultācijām

Porsche ir daudz kas vairāk par ekskluzīvu sporta automobiļu ražotāju. Visskaidrāk tas ir redzams mūsu pakalpojumu sniegšanas vietā Bītigheimā-Bisingenē.

Šeit atrodas lielākā daļa Porsche meitasuzņēmumu Vācijā: Porsche Consulting GmbH, Porsche Financial Services GmbH, Porsche Deutschland GmbH un Porsche Lizenz- und Handelsgesellschaft mbH & Co. KG.

Šeit atrodas arī Porsche Engineering Services GmbH, kas ietilpst Porsche Engineering Group GmbH.