Modeļi
Izvēlne

Tiesībsargu sistēma

Porsche noraida visu veidu korupciju, kartelizāciju, nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu vai jebkādu citu pārvaldes darbinieku finansiālo noziegumu un ir neiecietīgs pret jebkādu vadības, darbinieku, klientu, sadarbības partneru vai valsts amatpersonu nelikumīgu rīcību.

Porsche ir neiecietīgs pret visiem likumpārkāpumiem.

Porsche ļoti nopietni izturas pret informāciju par varbūtējiem likumpārkāpumiem. Tas rūpīgi izmeklē šādu informāciju un veic atbilstīgas darbības, reaģējot uz konstatētajiem likumpārkāpumiem saskaņā ar piemērojamajiem nodarbinātības un kopīgas lēmumu pieņemšanas tiesību aktiem.

Porsche vadība, darbinieki, klienti, sadarbības partneri, valsts amatpersonas vai citas trešās personas par varbūtējiem likumpārkāpumiem saistībā ar Porsche var informēt tiesībsargu sistēmu. Ziņotājiem nav jābaidās no Porsche piespiedu pasākumiem vai citiem šķēršļiem, ja viņi informē par šādiem pārkāpumiem.

Pa dažādiem ziņošanas kanāliem ziņotāji var visu diennakti par brīvu sazināties ar diviem ārējiem advokātiem (tiesībsargiem), kas strādā neatkarīgi no Porsche. Šie tiesībsargi visu sniegto informāciju uzskata par konfidenciālu un garantē ziņotāju anonimitāti.

Ikviens, kurš vēlas sniegt konkrētu informāciju par varbūtējiem likumpārkāpumiem saistībā ar Porsche, var sazināties ar tiesībsargiem, kā norādīts tālāk. Tiesībsargi ir pieejami arī konfidenciālai personiskai sarunai.

Tiesībsargu kontaktinformācija

Dr. Rainers Buherts, advokāts

Adrese: Bleidenstraße 1, D-60311 Frankfurte pie Mainas
Tālrunis: +49 (0)69 71033330 vai +49 (0)6105 921355
Fakss: +49(0)69 71034444
E-pasts: dr-buchert@dr-buchert.de 

Tomass Rorbahs, advokāts

Adrese: Wildgäßchen 4, D-60599 Frankfurte pie Mainas
Tālrunis: +49(0)69 65300356
Fakss: +49(0)69 65009523
E-pasts: rohrbach@ra-rohrbach.de

Uzticības tālrunis

Sīkāka informācija, kā sazināties ar tiesībsargu, ir pieejama grupas valodās — vāciski, ķīniski, angliski, franciski, itāliski, japāniski, portugāliski, krieviski, spāniski un čehiski — pa tālruni +49 (0) 69 65 30 04 90.

Informēšana tiešsaistē

Līdztekus klasiskajiem kanāliem (tālrunis, fakss, e-pasts, pasts) informāciju var sniegt arī tiešsaistē, izmantojot tā dēvēto Business Keeper Monitoring System (BKMS). BKMS ir īpaši aizsargāta tehnoloģiskā telpa, kas ir izstrādāta speciāli konfidenciālas informācijas elektroniskai iesniegšanai. Šī sistēma jebkurā laikā no jebkuras vietas pasaulē ir sasniedzama no tiesībsargu vietnes.