Call us! Main navigation
Modeļi
Panamera

Atbildība

Atbildība uzņēmumā

Atbildība uzņēmumā

Porsche pārliecība – ilgtspējībai nav jābūt pretrunā ar komerciāliem mērķiem un pat ekskluzīvu sporta automašīnu ražošanu.

Mēs uzskatām, ka nogludināt šādas šķietamas pretrunas un veicināt sabiedrības izpratni par mūsu precēm un aktivitātēm ir viens no mūsu svarīgākajiem uzdevumiem. Inovatīvas automašīnas, uz klientu orientēta pieeja, vides aizsardzība un atbildība par darbiniekiem – mūsu standarti visās šajās jomās ir ļoti augsti, un mēs vienmēr tiecamies uz nepārtrauktu attīstību arī ilgtermiņā.

Lasīt vairāk

Atbildība sabiedrībā

Atbildība sabiedrībā

Vietējā un starptautiskā līmenī.

Porsche kā uzņēmums, kas ir guvis atzinību un darbojas gan vietējā, gan starptautiskā līmenī, ļoti labi apzinās savu korporatīvo un sociālo atbildību. Uzņēmums atbalsta atbilstošas iniciatīvas un organizācijas, atklāti piešķirot ziedojumus un sponsorējot tās, palīdzot tām veikt sociāli svarīgas funkcijas.

Lasīt vairāk

Atbildības pārvaldīšana

Atbildības pārvaldīšana

Ilgtspējība un korporatīvā atbildība ir vieni no Porsche vadības galvenajiem risināmajiem jautājumiem.

Tāpēc par šiem jautājumiem atbildīgs ir pats Porsche AG  valdes priekšsēdētājs. Mūsu mērķis ir panākt, lai minētajās jomās nepārtraukti tiktu ieviesti uzlabojumi. 2013. gadā mēs pārstrukturējām savu ilgtspējības politiku, radot platformu caurredzamu pārskatu sagatavošanai un mūsu atbildības mērķu sasniegšanai. Par mūsu apņemšanos liecina 2014. gada maijā pirmoreiz publicētais ilgtspējības pārskats.

Lasīt vairāk

Ilgtspējības pārskats

Ilgtspējības pārskats

Uzziniet vairāk par Porsche ilgtspējību.

Porsche AG savu pirmo ilgtspējības pārskatu publicēja 2014. gadā maijā. Šeit Jūs varat piekļūt informācijai un lejupielādēt pārskatu PDF formātā.

Lasīt vairāk

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums

Iesaistieties dialogā ar mums.

Ja Jums ir kādi jautājumi par ilgtspējību uzņēmumā, sūtiet e-pastu uz info@porsche.lv