Porsche ilgtspējība - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne
Porsche Clubs
Porsche Clubs

Porsche ilgtspējība

 

Sporta automobiļu nākotnes veidošana Porsche nozīmē tradīciju un mūsu uzņēmuma vērtību ilgtspējīgu apvienošanu ar inovatīvām tehnoloģijām un jauniem ražojumiem. Porsche ir svarīgi atbildīgi izturēties pret ļaudīm, vidi un sabiedrību visā pievienotās vērtības veidošanas ķēdē, sākot no piegādātājiem līdz pat ražojumu pārstrādei. Mūsu mērķis ir veicināt ekonomiskās un sociālās vērtības veidošanu visā mūsu ražojumu aprites ciklā. Svarīgi ir arī nepārtraukti samazināt mūsu uzņēmējdarbības procesu un ražojumu ietekmi uz vidi.

 
Entwicklung
R&D

Loģistika

Kā zināms, Porsche nepārtraukti apšauba līdzšinējo lietu kārtību. Tas attiecas arī uz uzņēmuma kopējās materiālu un preču plūsmas organizāciju un pārvaldību. Porsche loģistikas mērķis ir samazināt iesaiņojuma materiālu daudzumu, izvairīties no liekiem pārvadājumiem un izmantot videi draudzīgus transporta veidus.

Lieferanten
Piegādātāji
Produktion
Ražošana
Logistik
Logistika
Handel
Mazumtirdzniecība
Nutzung
Lietošana
Recycling
Pārstrāde

 

Porsche ir izvirzījis skaidru mērķi kļūt par visilgtspējīgāko sporta automobiļu ražotāju augstākās klases segmentā. Tādēļ ilgtspējība ir visu uzņēmuma sektoru darbības stūrakmens. 

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals