Porsche - Tiesību atruna - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne

Tiesību atruna

Paziņojums par autortiesībām

Šeit publicētais teksts, attēli, skaņas ieraksti un cita veida informācija ir Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG, Vācija, autortiesību objekts, izņemot, ja norādīts citādi. To aizliegts pilnībā vai daļēji reproducēt bez iepriekšējas rakstiskas Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG piekrišanas. Porsche vārdiskā preču zīme un logo ir reģistrētas Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG preču zīmes. Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG ir Štutgartē, Registriergericht HRB 5211 reģistrēts uzņēmums.

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG

Porscheplatz 1
D-70435 Štutgarte
Tālr.: (+49) 0711 911-0
E-pasts: info@porsche.de
USt.-Ident.-Nr. DE 147 799 625

Juridisks paziņojums

Porsche, Porsche marque, 911, Spyder, Carrera, Targa, Boxster, Cayman, Cayenne, Panamera, Tiptronic un Tequipment ir reģistētas Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG preču zīmes.

Ilustrētajos modeļos attēlots Vācijas Federatīvajā Republikā pieejamais aprīkojums. Modeļos ietilpst arī īpašs aprīkojums, kurš netiek nodrošināts standarta komplektācijā un ir pieejams tikai par atsevišķu samaksu. Ne visi modeļi ir pieejami visās valstīs, jo iespējami valstīm specifiski noteikumi un rīkojumi. Meklējiet informāciju par pieejamajiem modeļiem pie sava Porsche dīlera vai importētāja.

Mēs paturam tiesības mainīt dizaina, aprīkojuma un piegādes specifikāciju, kā arī krāsu.

Izmantojiet tikai oriģinālās Porsche rezerves daļas, kuras ir pieejamas pie jūsu Porsche dīlera. Pie jūsu Porsche partnera iespējams saņemt informāciju par apstiprinātajām rezerves daļām, un partnera pārstāvji jums ar prieku palīdzēs.

Porsche uzņemas atbildību par Porsche apstiprinātajām rezerves daļām, bet neuzņemas atbildību par citu rezerves daļu vai aksesuāru nodarītajiem bojājumiem.

Jūsu auto drošība var tikt apdraudēta pat gadījumos, ja tirgotājs ir saņēmis atļauju tirgot aksesuārus vai rezerves daļas. Porsche nespēj pārbaudīt šādas rezerves daļas, ņemot vērā plašo produktu klāstu aksesuāru tirgū.

Ņemiet vērā, ka Porsche neapstiprinātu rezerves daļu izmantošana var iespaidot jūsu auto garantiju.

Dr. Ing. h.c. F. Porsche AG

Porscheplatz 1
D-70435 Štutgarte

Datu aizsardzība

Porsche AG liek īpašu uzsvaru uz jūsu privātās un personīgas informācijas aizsardzību. Tādēļ tiesisko normu ievērošana mums ir pašsaprotama.

Apmeklējot mūsu mājaslapu, mūsu serveri vienmēr saglabā jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja nosaukumu, kā arī jūsu apmeklējuma datumu un ilgumu. Mēs analizējam šos datus anonīmā veidā un tikai statistikas nolūkā.

Ja jums kādā mājaslapā tiks lūgta personīgā informācija, jūs informēs par informācijas apstrādes nolūku un nepieciešamības gadījumā lūgs jūsu atļauju.

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals