Porsche Tequipment– oriģinālie aksesuāri - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne

Porsche Tequipment– oriģinālie aksesuāri

Porsche Tequipment – 20 gadi

Porsche Tequipment – 20 gadi

Porsche Tequipment jau 20 gadus krāj pieredzi un zināšanas tādējādi garantējot ierasto Porsche kvalitāti. Piedāvātie aksesuāri ir izstrādāti, uztverot automašīnu kā vienu veselumu, un ir ideāli piemēroti Jūsu Porsche. Tās ir augstas kvalitātes preces, ar kurām Jūs varat pavisam vienkārši pārveidot savu Porsche, kā vēlaties. Ātri un vienkārši. 

Lasīt vairāk

Tequipment aksesuāru meklētājs

Tequipment aksesuāru meklētājs

Porsche Tequipment aksesuāru klāsts.

Jūs jau piepildījāt savu sapni, iegādājoties Porsche, un tagad ir pienācis laiks pievērsties mazajām ekstrām – interjeram un eksterjeram. Viss Jūsu modelim pieejamais papildaprīkojums ir atrodams Tequipment aksesuāru meklētājā.

Lasīt vairāk

Motorsport aksesuāri

Motorsport aksesuāri

Autosacīkšu sajūta ar Porsche Tequipment Motorsport aksesuāru klāstu.

Jau no pašiem pirmssākumiem autosports un sacīkšu trase ir bijušas neatņemamas aprīkojuma attīstības un testēšanas programmas daļas. Tieši šādos apstākļos automašīna un tās komponenti ir pakļauti visgrūtākajiem pārbaudījumiem, pateicoties kuriem, mēs varam izstrādāt darbībā jau agrāk pierādītos Porsche Tequipment autosporta aksesuārus. Tie ir noderīgi gan ceļu satiksmē ikdienā gan nodrošina izcilu veiktspēju apvienojumā ar estētiski baudāmu izskatu.

Lasīt vairāk

Galerija un katalogi

Galerija un katalogi

Sapņi un realitāte reizēm ir viens un tas pats.

Domājot ārpus robežām un pārkāpjot tās. Nekad neapstājoties un nesamierinoties. Nepārtraukti un dedzīgi tiecoties uzlabot ikkatru sīkāko detaļu. Tā rezultāts ir automašīna, kurai nav līdzinieku. Tomēr, pateicoties Porsche Tequipment klāstā pieejamajam papildaprīkojumam, visiem Porsche modeļiem ir plašas turpmākas pielāgošanas iespējas.

Lasīt vairāk

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals