Porsche serviss - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne

Porsche serviss

Servisa akcijas

Servisa akcijas

Porsche Serviss Rīga regulāri atjauno un papildina servisa akcijas, lai katram Porsche īpašniekam būtu iespēja pilnvērtīgi iepazīties un izmantot īpašos servisa piedāvājumus.

Lasīt vairāk

Servisa pakalpojumi

Porsche Detailing

Porsche Detailing

Visi mūsu klienti rūpējas par savu Porsche automobili un kopj to, bet dažkārt ar to vien ir par maz. Laiks un ārējie faktori ir katra automobiļa lielākie ienaidnieki, taču ar laika zobu var pacīnīties Porsche centrs Rīga. Piedāvājam Porsche virsbūves un salona kopšanas pakalpojumus, kas palīdzēs jūsu automobilim saglabāt ilglaicīgu spīdumu, atjaunot automobiļa krāsu, kā arī radīs jauna automobiļa sajūtas ik reizi, kad iekāpsit tajā. Uzticiet savu Porsche mūsu speciālistiem, kas sniegs visaugstākās kvalitātes pakalpojumu!

Lasīt vairāk

Automobiļa pārbaude

Automobiļa pārbaude

Sagatavots katrai varbūtībai.
Un nākamajam apmeklējumam.

Vai jums patīk braukt? Ja vēlaties, varat to darīt katru dienu. Un mēs sagatavosim jūsu Porsche ar savām automobiļa pārbaudēm, kas ir pielāgotas ikkatras situācijas prasībām. Kopā ar jūsējām. Sazinieties ar vietējo Porsche centru.

Gaisa kondicionētāja pārbaude

Gaisa kondicionētāja pārbaude

Braucot ar Porsche, nav viegli saglabāt vēsu prātu.
Tomēr tas ir iespējams.

Porsche nozīmē jaudu un asas izjūtas, tomēr jūs noteikti saglabāsit vēsu prātu, ja atļausit mums pārbaudīt gaisa kondicionētāja darbību un dzesēšanas veiktspēju. Lai noskaidrotu, kā to izdarīt, sazinieties ar savu Porsche centru.

Pārbaude klienta klātbūtnē

Pārbaude klienta klātbūtnē

Īstu sportu vislabāk izjūt klātienē.

Jūsu izvēlētajā laikā jūsu klātbūtnē mēs pārbaudīsim visas Porsche ar drošību saistītās iekārtas un galvenās dilstošās detaļas. Informāciju par mūsu pārbaudi klienta klātbūtnē varat saņemt savā Porsche centrā.

Porsche autokosmētika

Porsche autokosmētika

Izcili izpildītāji ir jālutina.

Nodrošināt maksimālo veiktspēju, izstrāvot pārliecību un vienmēr labi izskatīties. Tas nav viegli. Tomēr tas ir iespējams. Porsche serviss ir izstrādājis tieši šādas tehniskās apkopes programmas. Uzziniet par tām savā Porsche centrā.

Dinamiskais remonts

Dinamiskais remonts

Visam ir alternatīva,
tikai ne braukšanas priekam.

Porsche uzreiz piesaista uzmanību. Diemžēl uzreiz piesaista uzmanību arī sīki bojājumi, piemēram, skrāpējumi un iespiedumi. Tieši tāpēc ar Porsche dinamisko remontu mēs piedāvājam īpašus labošanas paņēmienus, kas ātri un viegli novērš sīkus trūkumus.

Lasīt vairāk

Auto tehniskās apskates iziešana

Auto tehniskās apskates iziešana

Ikgadējās auto tehniskās apskates iziešana ir jaunums Porsche centrs Rīga servisa pakalpojumu piedāvājumā. Mēs piedāvājam:
-pārbaudīt Jūsu auto pirms ikgadējās tehniskās apskates iziešanas
-sniegt informāciju par konstatētajiem defektiem un, saskaņojot šo procesu ar Jums, veikt minēto defektu novēršanu
-iziet tehnisko apskati Jūsu vietā
-laicīgi atgādināt Jums, kad jāiet nākamā ikgadējā tehniskā apskate

Porsche Lidostas pakalpojums

Porsche Lidostas pakalpojums

Kamēr Jūs dodieties atpūtā vai komandējumā, piedāvājam īpašo Porsche lidostas pakalpojumu:

-BEZMAKSAS autostāvvietu Jūsu ceļojuma laikā
-Tehnisko apkopi
-Jebkura veida remonta darbus
-Pārbaudi / auto tehniskās apskates iziešanu CSDD
-Virsbūves un salona kopšanas pakalpojumus
-Pieņemšanas un atpakaļpiegādes pakalpojumu

Kad atgriežaties, tas jūs sagaida vizuāli un tehniski ideālā stāvoklī. Vai gribat reģistrēties? Sazinieties ar savu Porsche centru.

Paņemšanas un atpakaļpiegādes pakalpojums

Paņemšanas un atpakaļpiegādes pakalpojums

Vai jums trūkst laika? Mēs Jums palīdzēsim. Ja jums patīk pašam vadīt Porsche, bet, ja nav laika to atvest pie mums, mēs to paņemsim no jūsu norādītās vietas un pēc tam nogādāsim atpakaļ. Vairāk informācijas uzzināsit interesējoties Porsche centrā Rīga.

Uzzināt par bezmaksas servisa kampaņām

Uzzināt par <b>bezmaksas</b> servisa kampaņām

Porsche AG koncerns tiecas panākt, lai katras Porsche automašīnas īpašnieks būtu pārliecināts par katru sava auto detaļu!

Ja regulārās Porsche kvalitātes kontroles laikā tiek konstatēts, ka automašīnā uzstādītajai detaļai vai programmatūrai, kam saskaņā ar Porsche AG augstajiem standartiem ir radīts atjauninājums un/vai uzlaboti tehniski risinājumi, tad uzņēmums organizē tehnisko kampaņu. Tehniskās kampaņas ietvaros Jūsu automašīnai, Jūs varat vērsties autorizētā Porsche servisā, kur tiks veikta BEZMAKSAS detaļas/programmatūras nomaiņa.

Lai pārbaudītu, vai Jūsu automašīnai ir paredzēta Porsche AG rūpnīcas tehniskā kampaņa, aizpildiet šo veidlapu un mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums un paziņos par rezultātiem.

 

Lasīt vairāk

Oriģinālās Porsche rezerves daļas

Oriģinālās Porsche rezerves daļas

Pateicoties Porsche oriģinālajām rezerves daļām, Jūsu Porsche saglabā savu oriģinalitāti. Porsche oriģinālo rezerves detaļu katalogs Ja meklē informāciju par oriģinālām rezerves detaļām, ieskaties Classic katalogos, kuros pieejama plaša informācija par šīm tēmām.

Lasīt vairāk

Lietošanai apstiprinātas riepas un diski

Lietošanai apstiprinātas riepas un diski

Lejupielādējiet papildu dokumentus un tehnisko informāciju PDF formātā.

Lasīt vairāk

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals