Modeļi
Izvēlne

Būtība

Ekskluzivitāte. Individualitāte. Meistarība. Tie ir jēdzieni, kas vienmēr ir bijuši saistīti ar Porsche.

Ja izvēlēsieties Porsche Exclusive, Jūsu automašīna tiks pielāgota Jūsu individuālajām vēlmēm jau rūpnīcā, ja tas būs tehniski iespējams un neietekmēs automašīnas kvalitāti.

Pielāgojot automašīnu, tiek izmantoti ne tikai labākie pieejamie materiāli, bet arī tiek pilnvērtīgi izmantotas mūsu amatnieku tradicionālās rokdarbu prasmes un daudzu gadu pieredze, ar rokām izgatavojot apdares elementus no dekoratīvās cietkoksnes. Tas ļauj mums izpaust šī lieliskā materiāla individuālo raksturu.

Oglekļa šķiedra- tas ir viegls un īpaši izturīgs materiāls, kurā mīt sacīkšu aizrautība. Arī nerūsējošais tērauds kā materiāls ir ļoti izturīgs, tas tiek pulēts un hromēts, turklāt šādi apstrādāts tas ir vizuāli tīkams, kā arī tam piemīt augsta noturība pret karstumu un koroziju. Tagad izvēlē arī ietilpst ekskluzīvais anodētais augsta pulējuma alumīnijs.

Iespējams, Jūs vēlaties uzlabot savas automašīnas interjeru vai eksterjeru, pievienojot SportDesign pakotni vai sporta izplūdes sistēmu? Mēs ar lielāko prieku Jums palīdzēsim.