Modeļi
Izvēlne
Call us!
"/>
Zvani un piesakies testa braucienam: +371 28 611 911
Piepildiet sapņus kopā.
Piecas durvis, kas ir atvērtas jebkādam piedzīvojumam. Ar dinamisku dizainu un efektīviem turbouzlādes motoriem. Ar izcilu digitālo savienojamību, kas no salona ļauj piekļūt visai pasaulei. Ar daudzpusību, kvalitāti un progresīvākajām palīgsistēmām, kas nodrošina vadītājam un pasažieriem nepārspējamu komfortu. Šādi Cayenne padara Porsche pieredzi vēl valdzinošāku un daudzpusīgāku. Taču savā būtībā tā paliek nemainīga — tīrasiņu sporta automašīna.

Tehniskie dati

Automatic
14,1 - 13,5 l/100 km
l/100 km
319 - 305 g/km
g/km
Porsche Jaunā Cayenne Turbo - Technical Specs
404 kW/550 Zs Jauda (kW)/Jauda (Zs)
404 kW (550 Zs) Jauda
3,9 s Paātrinājums no 0 - 100 km/h (0 - 62 mph)
286 km/h Maksimālais ātrums

Motors

Dzinēja izkārtojums / piedziņa

Priekšā novietots dzinējs

Izkārtojums / cilindru skaits

8

Cilindra diametrs

86.0 mm

Virzuļa gājiens

86.0 mm

Tilpums

3,996 cm³

Jauda (kW)

404 kW

Jauda

404 kW (550 Zs)

Jauda (Zs)

550 Zs

Maksimālais griezes moments (Nm) pie apgr./min

770 Nm

Maks. griezes moments

770 Nm

Apgriezienu skaita diapazons ar maksimālo griezes momentu

2,000 - 4,500 r/min

Apgriezienu skaita diapazons ar maksimālo jaudu

5,750 - 6,000 r/mi

Maksimālā jauda uz litru (Zs/l)

138.00 Zs/l

Degvielas patēriņš/emisija (WLTP)

Degvielas patēriņš* pilsētā

22,9 - 21,9 l/100 km

Degvielas patēriņš* ārpus pilsētas

14,0 - 13,4 l/100 km

Liela ātruma izmaksas

12,0 - 11,5 l/100 km

Ļoti lielas ātruma izmaksas

12,6 - 12,0 l/100 km

Kombinētajā ciklā

14,1 - 13,5 l/100 km

CO2 saturs* izplūdes gāzēs kombinētajā ciklā

319 - 305 g/km

CO2 izmešu līmenis pie zema ātruma (pēc auto specifikācijas)

519,0 - 496,0 g/km

CO2 izmešu līmenis pie vidēja ātruma (pēc auto specifikācijas)

318,0 - 303,0 g/km

CO2 izmešu līmenis pie augsta ātruma (pēc auto specifikācijas)

273,0 - 261,0 g/km

CO2 izmešu līmenis pie ļoti augsta ātruma (pēc auto specifikācijas)

285,0 - 273,0 g/km

Izmešu standarts

Euro 6d-TEMP-EVAP-ISC

Daļiņu filtrs

Transmisija

Piedziņas izvietojums

Porsche Traction Management (PTM): active all-wheel drive system with an electronically variable, map-controlled multi-plate clutch, automatic brake differential (ABD) and anti-slip regulation (ASR)

Veiktspēja

Maksimālais ātrums

286 km/h

Paātrinājums no 0 - 100 km/h (0 - 62 mph)

3,9 s

Virsbūve

Pašmasa (EC)

2,250 kg

Garums

4926 mm

Platums

1983 mm

Augstums

1673 mm

Aerodinamiskais frontālās pretestības koeficients (Cd)

0.35 cW

Riteņu bāze

2895 mm

Pašmasa (DIN)

2175 kg

Atļautā pilnā masa

2935 kg

Letilpība

Bagāžas nodalījuma kapacitāte

745 l

Degvielas tvertne

90 l

Īpašības

Ārējais veidols
Ārējais veidols

Mūs visus vieno kaismīgā aizraušanās ar sporta automašīnām. Tā sākas pat pirms starta — brīdī, kad mēs paraugāmies uz auto proporcijām. Un tās nepārprotami vēsta — tas ir tīrasiņu Porsche.

Tas izpaužas tādās Porsche automobiļiem raksturīgās iezīmēs kā uzkrītoši izceltie priekšējie spārni, garais, slīpais motora pārsegs ar gaisa uztvērējiem un modelim raksturīgās trīsdaļīgās gaisa ieplūdes atveres, kas kļuvušas vēl lielākas un iespaidīgākas. Pateicoties jaunā priekšējā apakšējā paneļa spēcīgajām formām, automašīnas koncentrētā jauda ir skaidri redzama pat nekustīgā stāvoklī. Izmantojot papildaprīkojuma iespējas, LED priekšējos lukturus var aprīkot ar jaunām LED matricu gaismām.

Profilā redzamas asās jumta līnijas, kas slīpi noliecas līdz pat jumta spoilerim. Izmaiņas piedzīvojis arī durvju dizains, un auto ticis pie jauniem diskiem (līdz 22 collām). Turklāt Cayenne modelim pirmoreiz pieejamas dažāda izmēra riepas — līdz 315 mm aizmugurē. Visi minētie elementi padara automobiļa sportisko raksturu vēl izteiksmīgāku.

Auto aizmugure ir pilnībā pārveidota. Uzmanību uzreiz piesaista satriecošā gaismas josla, kas sniedzas pa visu automašīnas aizmuguri, eleganti izceļot jaunās Cayenne klātbūtni. Aizmugurējos lukturos ir izmantota moderna un precīza LED tehnoloģija, un to dizains veidots atbilstoši priekšējo lukturu dizainam. Lukturu atsevišķie komponenti ir veidoti kā trīsdimensionāli elementi. Vēl viena spilgta auto dizaina iezīme.

Interjers
Interjers

Šobrīd ir pieejami daudzi SUV modeļi. Bet ir tikai viens, kurā pietiek tikai iekāpt, lai sajustu motorsporta atmosfēru. Kvalitatīvs, sportisks, ergonomisks. Piemēram, pateicoties plakanajam, platajam priekšējam panelim un izvirzītajai viduskonsolei, ļoti ērti var aizsniegties no daudzfunkcionālās sporta stūres līdz pārnesumu pārslēgam.

Īsumā — tas ir tīrasiņu Porsche. Jo mūsu saknes ir meklējamas motorsportā. Tieši tur mēs sapratām, cik svarīgi ir maksimāli satuvināt automašīnu un tās vadītāju. Auto interjers ir praktiski veidots atbilstoši vadītāja vajadzībām. Tāpēc tas ir pilnībā vērsts uz vadītāju.

Tas attiecas arī uz sēdekļiem — ļoti būtisks ir sportiskais faktors. Motorsporta cienīgas emocijas nodrošina pat jaunie aizmugurējie sēdekļi. Neziedojot komfortu.

Visi modeļi iespiežas atmiņā ar savām tipiskajām Cayenne stiprajām pusēm: plašumu, daudzpusīgumu un rūpīgi atlasītiem materiāliem. Plašās personalizācijas iespējas ļauj pielāgot auto tieši jūsu vēlmēm. Īsāk sakot, tas ir interjers, ko vēlēsieties baudīt ik dienu.

Veiktspēja
Veiktspēja

Cayenne dzinēju paaudze ir pilnībā pārveidota un tagad piedāvā vēl lielāku jaudu un griezes momentu. Turklāt ir veikti arī jauni efektivitātes uzlabojumi.

Tāpat Cayenne modeļos ir pilnībā pārveidota 8 pakāpju Tiptronic S transmisija. Pateicoties plašajam pārnesumu skaitļu diapazonam, ir samazināts degvielas patēriņš, tajā pašā laikā uzlabojot komfortu un sportisko sniegumu.

Porsche virsmas pārklājuma bremzes (PSCB).

Jauns sasniegums veiktspējas un dizaina jomā. Šo bremžu inovatīvā iezīme ir čuguna bremžu diska un keramiskā pārklājuma (volframa karbīds) unikālā kombinācija. Priekšrocības: vēl labāka reakcija un īpaši liela drošība, bremzējot lielā ātrumā.

Šasija
Šasija

Dažkārt mērķi var sasniegt dažādos veidos. Tas ir saistīts ar tādiem jaunievedumiem kā adaptīvā pneimatiskā piekare ar 3 kameru tehnoloģiju un aizmugurējā stūrējamā ass. Jaunums ir arī integrētā šasijas kontroles sistēma Porsche 4D Chassis Control. Tā centralizēti analizē braukšanas situāciju visās trijās telpiskajās dimensijās — garensvārstība, sānsvere un rotācija ap vertikālo asi. Sistēma aprēķina labākos braukšanas apstākļus un sinhronizē visas šasijas sistēmas reāllaikā: ceturtajā dimensijā. Nodrošinot optimālu kopējo sniegumu. Un optimālu sportiskuma un komforta kombināciju.

Cayenne standarta pilnpiedziņa nodrošina vilkmi uz ceļa un vajadzības gadījumā arī sacīkšu trasē. Cayenne ir gatava arī daudziem citiem pārbaudījumiem, piemēram, lai šķērsotu ūdens šķēršļus, kuru dziļums sasniedz 500 mm1). Pat nelīdzenā apvidū transportlīdzeklis neapstājas, jo adaptīvā pneimatiskā piekare pēc vajadzības palielina maksimālo klīrensu.

Vadības koncepcija
Vadības koncepcija

Jaunums visos Cayenne modeļos — Porsche Advanced Cockpit vadības koncepts. Viduskonsolei ar Direct Touch Control un stiklam līdzīgu virsmu ir skārienjutīgi taustiņi, kas ļauj ērti piekļūt svarīgākajām funkcijām. To skaitā ir kompakts pārnesumu pārslēgs. Virs viduskonsoles ir izvietota Porsche komunikāciju sistēma (PCM) ar 12 collu full-HD skārienjutīgo displeju un tiešsaistes navigācijas moduli intuitīvai darbībai. Aiz daudzfunkcionālās sporta stūres atrodas jauns kontrolmērinstrumentu panelis. Porsche tipiskā analogā tahometra — ar klasisku bultiņas rādītāju — labajā un kreisajā pusē ir augstas izšķirtspējas displejs, kurā tiek attēloti virtuālie kontrolmērinstrumenti, kartes un cita nepieciešamā informācija.

Palīgsistēmas
Palīgsistēmas

Lai jūs sasniegtu savu galamērķi drošāk, ērtāk un efektīvāk, Cayenne piedāvā daudzas palīgsistēmas, kas tiek izmantotas dažādās braukšanas situācijās. Palīgsistēmas ne tikai atvieglo braukšanu un palīdz visdažādākās situācijās, bet arī konstatē riskus un savlaicīgi brīdina. Tas nozīmē, ka jūs varat koncentrēties uz to, kas padara Porsche tik unikālu — nepārspējamu braukšanas pieredzi.

Pilnkrāsu projekcijas displejs attēlo visu ar braucienu saistīto informāciju tieši vadītāja redzamības zonā. Vadītāja vizuālā uzmanība tiek mazāk novērsta, kas ļauj to pievērst ceļam un braukšanai. Displejā var attēlot tādu informāciju kā braukšanas ātrumu, navigācijas datus, ceļazīmju atpazīšanu, tālruņa informāciju, bezceļu apstākļu rādītājus un automašīnas palīgsistēmu brīdinājumus.

Adaptīvā kruīza kontrole (ACC).

Atkarībā no attāluma līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim sistēma pilnīgi patstāvīgi kontrolē jūsu Cayenne braukšanas ātrumu.

Nakts redzamības palīgsistēma sniedz vadītājam informāciju par to, ko neizgaismo automašīnas lukturi. Infrasarkanā kamera uztver gājējus, briežus un citus lielus dzīvniekus, pirms lukturi tos izgaismo.

Porsche E-Performance
Porsche E-Performance

Cayenne E-Hybrid patiesi nosaka veiktspējas un nākotnes tehnoloģiju standartus. Viens no pirmajiem no elektrotīkla uzlādējamajiem hibrīdiem savā segmentā. Darbinot tikai elektromotoru, auto var nobraukt 23–44 km, teorētiski ļaujot visu darba dienu pilsētā neizmantot iekšdedzes motoru, turklāt nodrošinot 135 km/h maksimālo ātrumu. Jaunu mobilitātes konceptu var atzīt par inovatīvu tikai tad, ja tas nebeidzas ar automašīnu.Tāpēc Porsche E-Performance koncepcijā ir iekļauta optimāli integrēta transportlīdzekļa uzlādes pieslēgvieta, praktisks uzlādes aprīkojums un viedas uzlādes iespējas izmantošanai mājās un ārpus tām.

Uzlāde mājās

Lai uzlādētu Porsche mājās, mēs iesakām uzstādīt rūpnieciskā pielietojuma kontaktligzdu. E-Hybrid modeļu standarta aprīkojumā ir praktisks sienas statīvs Porsche universālajam (maiņstrāvas) lādētājam.
Ja sienas statīvu nav iespējams uzstādīt vai vēlaties uzlādēt automašīnu nojumē, papildaprīkojumā tiek piedāvāta uzlādes stacija. Porsche universālais (maiņstrāvas) lādētājs un auto uzlādes pieslēgvieta Standarta aprīkojumā iekļautais

Porsche universālais (maiņstrāvas) lādētājs

Ļauj droši pieslēgt jūsu Porsche dažādām kontaktligzdām. Kad lādētājs ir pieslēgts automašīnas uzlādes pieslēgvietai, tā automātiski atpazīst lādētāju un tiek nobloķēta, neļaujot aizbraukt. Uzlāde sākas nekavējoties. Ja kontrolmērinstrumentu panelī esat ievadījuši akumulatora uzlādes laiku, uzlāde sāksies vēlāk, ļaujot jums saplānot uzlādi, lai izmantotu lētākus elektrības tarifus.

Uzlāde ārpus mājas

Daudzās pilsētās ir atrodamas publiskas uzlādes stacijas, kuras varat izmantot sava Porsche E-Hybrid modeļa uzlādei. Šim nolūkam papildaprīkojumā ir pieejams uzlādes kabelis („mode 3”). Varat arī uzlādēt sava auto elektromotoru no piemērotām kontaktligzdām, izmantojot Porsche universālo (maiņstrāvas) lādētāju, piemēram, kamēr esat darbā. Porsche šim nolūkam piedāvā īpašus, viegli nomaināmus tīkla adapterus. Ja plānojat uzlādēt savu sporta auto ārzemēs, varat pasūtīt piemērotu uzlādes kabeli. Ir pieejami kabeļi visām standarta kontaktligzdām. Izmantojiet Porsche Connect, lai ērti atrastu tuvumā, pa ceļam vai galamērķī esošās uzlādes stacijas.

Porsche Connect
Porsche Connect

Katra diena ir jāizmanto maksimāli efektīvi. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par svarīgu biznesa tikšanos vai nedēļas nogales izbraucienu ar visu ģimeni: ir svarīgi izmantot savas iespējas pēc iespējas lietderīgāk. Porsche Connect var jums palīdzēt. Tas ir ideāls sākumpunkts jebkuram braucienam — un uz jebkuru mērķi.

Pateicoties jauniem, noderīgiem pakalpojumiem un viedtālruņa lietotnēm, kas daudzējādā ziņā atvieglo jūsu dzīvi. Piemēram, ar jauno Porsche Connect lietotni, kas apvieno visas Connect iespējas vienā viedtālruņa lietotnē. Tā palīdz attālināti pārvaldīt jūsu Porsche, atrast jūsu auto vai nokļūt no jūsu Porsche līdz vēlamajam galamērķim.

Savukārt mūsu jaunā tiešsaistes navigācija Navigation Plus palīdzēs vēl ātrāk nokļūt līdz galamērķim. Pateicoties maršruta aprēķinam, kas izmanto aktuālos tiešsaistes kartes datus katrai navigācijas darbībai. Satiksmes informācija tiek atjaunināta ik minūti — pat nelielām sānu ielām.

Porsche Connect visā tā krāšņumā — uzziniet vairāk par citiem pakalpojumiem, lietotnēm un funkcijām tiešsaistē, tostarp par to pieejamību jūsu automašīnai un jūsu valstī. Starp citu, mūsu pakalpojumu klāsts tiek nepārtraukti paplašināts: jaunāko informāciju atradīsiet vietnē www.porsche.com/connect.

Dizains
Šobrīd ir pieejami daudzi SUV modeļi. Bet ir tikai viens, kurā pietiek tikai iekāpt, lai sajustu motorsporta atmosfēru.

Krāsas un riteņi

Image bg

Lejupielādēt bukletus

Sīkāku informāciju par `Jaunā Cayenne Turbo` atradīsit šeit. Viss ir gatavs lejupielādei.

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals