Modeļi
Izvēlne

Porsche Approved garantija

Ja apsverat domu iegādāties jaunu Porsche un vēlaties papildu nodrošinājumu, vēlaties iegādāties lietotu Porsche ar Porsche Approved garantijas apliecinājumu, vai arī vēlaties iegādāties garantiju savam esošajam Porsche, mēs Jums palīdzēsim! Labu attiecību pamatā ir uzticība, un Porsche Approved garantija ir pilnībā pielāgota Jūsu Porsche.

Porsche Approved garantija ir spēkā visā pasaulē. To var ērti izmantot jebkurā Porsche centrā, un tā 100 % apmērā sedz visas izmaksas gan par darbu, gan rezerves daļām. Turklāt, garantijas laikā nepastāv nobraukuma ierobežojums.

Lai Porsche Approved garantija Jums saistītos ar tādu pašu uzticamību kā Jūsu automašīna, mēs neslēpjam, ka ir lietas, ko Porsche Approved garantija nesedz. Porsche automašīnai laika gaitā var rasties vizuālas un akustiskas izmaiņas, kas neietekmē tās funkcionalitāti (piemēram, plaisas ādas apdarē, dažas detaļas, kas dabiski noveco un nolietojas).

Vizuālas un akustiskas problēmas, nodilums un nolietojums nav uzskatāms par defektu, tāpēc garantija uz to neattiecas. Detaļas, kas ir izteikti pakļautas nodilumam un kuru nomaiņas izmaksas nav iekļautas garantijā, norādītas sarakstā.

whatsAppLogo