Modeļi
Izvēlne

Būtība

Porsche Approved nodrošina kvalitāti un uzticamību, lai Jūs varētu koncentrēties uz  būtiskāko. Pārvērst savu sapni par realitāti.

Laika gaitā mēs veidojam un krājam atmiņas, augstu novērtējot lietas, kas mūs ir iedvesmojušas un pierādījušas mums savu vērtību. Tieši tāpat ir ar Porsche. Porsche galvenais mērķis ir sniegt patiesu braukšanas prieku un nevainojamu kvalitāti. Pārbaudīti lietotie Porsche īsteno šo sapni precīzi un tieši tā, kā paredzēts.

Porsche Approved garantē, ka Jūsu nopirktā lietotā Porsche automašīna maksimāli līdzināsies tās sākotnējam tehniskajam stāvoklim- Jūsu īpašumā nonāks 100 % Porsche. Mēs izmantojam tikai oriģinālās Porsche detaļas, un katru automašīnu rūpīgi pārbauda un sagatavo mūsu pieredzējušie Porsche speciālisti. Mēs pārbaudām katras automašīnas vēsturi un izcelsmes avotu, un Porsche Approved Warranty (Porsche Approved garantija) un Porsche Assistance (Porsche Assistance palīdzība uz ceļa) sniegs Jums pilnīgu sirdsmieru un neapšaubāmu kvalitātes apliecinājumu.

Porsche Approved apliecina:

  • Garantiju un Porsche atbalstu uz vismaz 12 mēnešiem
  • Automašīna atbilst Porsche sagatavošanas standartiem
  • Automašīna tika pārbaudīta saskaņā ar mūsu 111 punktu sarakstu
  • Visus darbus ir veikuši Porsche speciālisti
  • Oriģinālo Porsche rezerves daļu izmantošanu