Automašīnas saņemšana rūpnīcā, Cufenhauzena - Porsche AG - Porsche Latvija
Modeļi
Izvēlne

Automašīnas saņemšana rūpnīcā, Cufenhauzena

Šeit varēsiet iepirkties, uzzināt ko jaunu un nobaudīt gardas pusdienas.
Automašīnas saņemšana nebūt nav vienīgais, kas ir iekļauts šajā piedāvājumā.

Vairāk nekā 60 gadu krāti iedvesmojoši un aizkustinoši stāsti ir gana labs iemesls, lai Jūs savu jauno automašīnu izvēlētos saņemt no rūpnīcas Cufenhauzenā.

Ekskursija pa rūpnīcu gida pavadībā

Reti kad vēl Jums būs iespēja tikt vēl tuvāk profesionāļiem, kas būvē Porsche automašīnas. Ekskursijas laikā gids Jums pastāstīs un parādīs visu par Porsche ražošanu, sākot no motora konstruēšanas, turpinot ar apšuvuma un polsterējuma izgatavošanas darbnīcu apmeklējumu un beidzot ar galīgo montāžu.

Kulminācija, protams, ir visemocionālākais brīdis, savienojot spēka pārvadu ar virsbūvi. Turklāt mūsu ekskursijas pa ražotnēm ļaus Jums iepazīties ar senām Porsche darba tradīcijām. Ekskursijas vada Porsche entuziasti, kuru aizraušanās ar Porsche zīmolu un zināšanas par to ir augušas, balstoties uz daudzo gadu pieredzi.

Ekskursija pa rūpnīcu parasti ilgst aptuveni pusotru stundu un notiek gan vācu, gan, iepriekš vienojoties, angļu valodā. Mēs brīdinām, ka pilna ekskursija dažkārt nav iespējama iekšējās darba kārtības apstākļu dēļ. Turklāt drošības dēļ bērniem līdz 12 gadu vecumam diemžēl ir liegts piedalīties ekskursijā.

VIP restorāns

Savas jaunās automašīnas saņemšana tieši no Porsche rūpnīcas ir īsts piedzīvojums visām Jūsu maņām. Tāpēc mēs ar prieku aicināsim Jūs no plkst. 11.15 līdz 13.30 uz trīs ēdienu maltīti mūsu VIP restorānā. Atslābinieties un atpūtieties – lai gan saprotams, ka tas nav viegli, kad gatavojaties saņemt sava jaunā Porsche atslēgas.

Porsche muzejs

Porsche muzejā Jūs ieraudzīsiet, kā Porsche zīmola tradīcijas ietekmē un nosaka nākotni.

Šajā unikālajā ēkā Jūs gaida ap 80 automašīnām un daudz mazāku eksponātu. Papildus tādām pasaulē slavenām par ikonām kļuvušām automašīnām kā 356, 550, 911 vai 917, izstādē ir arī plašs profesora Ferdinanda Poršes (Ferdinand Porsche) novatorisko darbu klāsts no 20. gadsimta sākuma. Stāsts par uzņēmuma vēsturi sākas ar visu Porsche automašīnu priekšteci – Porsche 64. Pēc tam, modeli pēc modeļa, Porsche vēstures liesma kvēl arvien karstāk un izlaužas ārpus sacīkšu trases.

Automašīnas saņemšana

Kad būsiet apskatījis un pieredzējis visu, ko piedāvā šis neaizmirstamais piedzīvojums, būs pienācis laiks brīdim, ko gaidījāt visvairāk, jeb brīdim kad mūsu speciālisti nodos Jums Jūsu jauno Porsche. Mūsu speciālisti ar prieku izrādīs Jums Jūsu jauno Porsche  sākot ar to, kā atveras durvis, līdz visparocīgākajam veidam, kā tajā ievietot bagāžu. Galvenokārt, protams, tiks izstāstīts viss par automašīnas izcilo sportisko veiktspēju un efektivitāti.

Porsche vadītājiem šis brīdis parasti ir īpašs notikums, tāpēc mēs to iemūžinām fotogrāfijā, kuru varēsiet glabāt kā piemiņu par brīdi, kad saņēmāt savu automašīnu no rūpnīcas. Jums tiks pasniegta arī dāvana, kas būs individuāli pieskaņota tieši Jūsu automašīnai.

Nodošana ilgst aptuveni pusotru stundu un notiek mūsu piegādes zālē. Mēs Jums nododam automašīnu ar pilnu degvielas tvertni, jo zinām, cik grūti būs piespiest sevi apstāties, kad ar to brauksiet.

Trūkst vārdu, lai aprakstītu to, kas notiek pēc tam, kad esat iedarbinājis motoru.

Lai lielisks brauciens!

Automašīnas saņemšana rūpnīcā Cufenhauzenā:

  • Pašreizējo un vēsturisko automašīnu izstādes apmeklējums Porsche muzejā
  • Ekskursija pa rūpnīcu gida pavadībā
  • Trīs ēdienu maltīte VIP restorānā
  • Automašīnas saņemšana no mūsu speciālistiem, pilnībā sagatavota ar pilnu degvielas tvertni
  • Īpaša dāvana un fotogrāfija piemiņai

Jūsu Porsche centrs Rīga ar prieku sniegs plašāku informāciju par automašīnas saņemšanu no rūpnīcas Cufenhauzenā.

Uzbūvē savu Porsche

Servisa pieteikums

Tiešsaistes veikals